Pomysł na lato w mieście? Blue City przygotowało moc atrakcji!

zabawy dla dzieci

Zagospodarowanie dziecku czasu w wakacje, to dla każdego rodzica nie lada wyzwanie. Na pomoc przychodzi Blue City, proponując zajęcia edukacyjne, taneczne i sportowe.

Zabawa, edukacja i taniec

Trwają zapisy na półkolonie dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat w jednej z największych sal zabaw w Warszawie – Inca Play. W sali znajduje się m.in. piracki starek, diabelski  młyn, „małpi gaj” z wielotorowymi zjeżdżalniami, kryjówki edukacyjne śladem polskich leśnych zwierząt, domki na drzewie, trampoliny, stoły multimedialne. W ramach półkolonii dzieci będą mogły rozwijać swoje umiejętności podczas specjalnie przygotowanych dla nich zajęć edukacyjnych i warsztatów ceramicznych, kucharskich, plastycznych i ekologicznych. Odwiedzą również wraz z kadrą doświadczonych opiekunów ściankę wspinaczkową, Papugarnię oraz kino Helios. Nie zabraknie zabawy na świeżym powietrzu w okolicznych parkach. Inca Play zapewnia dzieciom przygotowywane na miejscu świeże posiłki.

Dla młodych miłośników tańca Egurrola Dance Studio w Blue City proponuje „Roztańczone Półkolonie”. Zajęcia taneczne pod czujnym okiem instruktorów z wieloletnim doświadczeniem będą się odbywały raz dziennie.  Oprócz tańca przygotowano wiele innych atrakcji – zajęcia integracyjne, wycieczki,  a także warsztaty ogólnorozwojowe i zajęcia plastyczne.

Z troską o sprawność fizyczną

Na młodych miłośników golfa i historii czeka Time Machine Golf 3 D, który z okazji wakacji przygotował bilety w specjalnych cenach. Interaktywne pole golfowe 3D łączy dobrą rozrywkę z edukacją na temat historii naszej planety oraz osiągnięć największych cywilizacji. Każdy pojedynek golfowy odbywa się pod czujnym okiem animatora, dlatego można mieć pewność, że dzieci będą bezpieczne i nie będą się nudziły.

Wakacyjne promocje w ramach „Lata w mieście” przygotowało również jedyne w Polsce centrum rozrywki TEPfactor. Zabawa w TEPfactor zawiera elementy zagadek intelektualnych, uczy logicznego myślenia, cierpliwości, pracy zespołowej, ale wymaga również sprawności fizycznej. Warto pamiętać, że dzieci poniżej 15 lat mogą przebywać na terenie TEPfactor tylko pod opieką osoby dorosłej.

Blue City zaprasza również do nowoczesnego kina Helios oraz do restauracji, z których wiele  oferuje specjalnie menu dla dzieci.

Możesz również polubić

Dodaj komentarz