Modne makijaże na wiosnę i lato 2023

makijaz

Lato to festiwal barw i emocji i tak właśnie można pokrótce przedstawić najnowsze trendy w makijażu wiosna-lato 2023. Wizażyści udowadniają, że to najlepszy czas na eksperymenty z wizerunkiem, na podkreślanie pozytywnych emocji i nie banie się przełamywania swoich barier. Sprawdźmy więc, jakie kolory będą na topie odnośnie do makijażu ust i oczu, a po które kosmetyki lepiej nie sięgać, jeśli chcemy być mocno osadzone w najnowszych trendach.

Modny makijaż wiosna-lato 2023 – postaw na oranż na oku i na ustach

Wśród najbardziej gorących trendów w makijażu wiosna-lato 2023 zaszczytne miejsce na podium zajmuje makijaż w którym stawia się na oranż podkreślający oko. Jeśli nie jesteśmy aż tak odważni lub też uznamy, że do danego looku nie będzie on pasował, wówczas z powodzeniem możemy dać szansę szmince w tym odcieniu, która podkreśli kształt naszych ust. Pamiętajmy o tym, że kolor czerwony mimo że cały czas jest w trendach musiał ustąpić miejsce na wyżynach podium właśnie oranżowi. Niestety i stety – amatorzy czerwieni muszą obejść się nieco smakiem, ale czasem warto jest być otwartym na zmiany. W końcu, do odważnych świat należy.

Metaliczne cienie – gorący trend w makijażu wiosna-lato 2023

Metaliczne cienie w barwnej gamie, jednak nieco zachowawczej – to recepta na modne podkreślenie oczu wiosną i latem 2023. Metaliczny modny makijaż 2023 podbił serca zarówno światowej klasy wizażystów, jak i projektantów dyktujących warunki w świecie mody. Najbardziej na topie jest ich łączenie w umiejętny sposób – od najbardziej łagodnych tonacji, po te skąpane w ultlaeleganckie i przyciągające spojrzenia przechodniów. Błysk na oku to sposób na podkreślenie jego kształtu, ale także danie szansy głęboko osadzonym powiekom na ich uwypuklenie. Kilka trików i są w pełni widoczne.

Naturalny look – gorący hit w modnym makijażu wiosna-lato 2023

Wizażyści podkreślają naturalne piękno już od dawna. Stawiają na to, że bycie najpiękniejszą wersją siebie w najbardziej naturalny sposób to najlepsze, co możemy dla siebie zrobić. Pokochać siebie, swoje niedoskonałości, przebarwienia, zmarszczki czy też błysk. Każda z nas jest inna, ma różne typy skóry. Wystarczy je dobrze poznać, a następnie sięgnąć po odpowiednie kosmetyki dedykowane jej pielęgnacji. Wespół z tuszem do rzęs i błyszczykiem mogą zdziałać cuda. Podkreślić wszelkie atuty i walczyć z tymi niedoskonałościami, które chcemy ukryć przed światem. Najważniejsze jest jednak to, aby uwierzyć, że każdego dnia wyglądamy pięknie będąc po prostu sobą.

Możesz również polubić

Dodaj komentarz