Jestem Slow #Lato już w ten weekend!

moda damska

Święto niezależnej polskiej mody i designu skupi twórców z całej Polski, tworzących w zgodzie z nurtem „slow”. Na odwiedzających Jestem Slow będą czekać starannie wyselekcjonowane marki, a zgodne z zasadą #KupujLepszeProdukty klienci będą mogli nabyć autorską odzież, naturalne kosmetyki, oryginalną biżuterię i nietypowe akcesoria.

Odkryj mądre i zdrowe podejście do konsumpcji. Poznaj i pokochaj lokalnych przedsiębiorców, wykorzystujących najlepszej jakości materiały oraz wytwarzających limitowane serie.

Jestem Slow odbędzie się pomimo epidemii koronawirusa – przy zachowaniu środków ostrożności, wśród których są m.in. odległości pomiędzy stoiskami. Mimo że nie będziemy mogli wziąć udziału w licznych warsztatach i prelekcjach, niezmiennie zrobimy zakupy u sprawdzonych i ulubionych marek. – przekonuje Izabela Miłosz -organizator.

Plac zewnętrzny Elektrowni Powiśle na ten weekend wypełni się najlepszym street foodem

Wystawcy z żywnością na miejscu i na wynos oraz live cooking. Spróbujesz smaków z czterech stron świata, a także napijesz się orzeźwiających napojów. A to wszystko przy muzyce na żywo! Styl downtempo, chill-out, deep house, organic house. Kogo usłyszymy?

Sobota:
– QBNOW
– NUNO & Little Mike (SOUND TRAVELERS)
– iRobot (Last Robots)

Niedziela:
– QBNOW
– Mafia Mike (Gadabout)

Koniecznie zabierz ze sobą rodzinę i znajomych! Na nudę nie będziecie narzekać.

Możesz również polubić

Dodaj komentarz