Dermapen – na czym polega ten zabieg?

zabieg dermapen

Czy mówi Ci coś nazwa zabiegu dermapen? Sporo osób pewnie odpowiedziałoby, że nie. Jednak tak naprawdę dermapen, to po prostu mezoterapia igłowa. Co należy o tym zabiegu wiedzieć? Czy warto na niego się zdecydować? Trzeba się koniecznie o tym przekonać. 

Dermapen – cóż to za zabieg?

Dermapen w Poznaniu to zabieg, który polega na pobudzeniu, a także na regenerowaniu włókien elastyny oraz kolagenu. Wszystko za sprawą stymulacji mechanicznej. Wykorzystuje się do niej głowicę z mikroigiełkami. To ona właśnie nakłuwa skórę. Na skutek tego zabiegu powstają mikrourazy. One z kolei wykorzystują wszelkie zdolności naturalne organizmu do naprawy skóry. Korzysta także z indukcji fizjologicznej kolagenu. Sam zabieg zwiększa jeszcze przepuszczalność skóry. 

Na jakie efekty można liczyć? Co jaki czas dermapen Poznań ma być powtarzany? Na pewno dermapen daje o wiele, wiele lepsze efekty, gdy zastosuje się serie tychże zabiegów. Oczywiście wykonywane muszą być w danych przerwach. Sporo osób zadaje sobie pytanie, ile potrzeba zabiegów. Jak to wygląda w rzeczywistości? Ilość zabiegów może być różna. Jest to kwestia mocno indywidualna. Najczęściej jest to maksymalnie sześć zabiegów, które powtarza się co dwa, czy też co trzy tygodnie. 

Czy dermapen to zabieg skomplikowany?

Na pewno dermapen Poznań musi być wykonywany przez profesjonalistów. Jest to zabieg naprawdę skomplikowany. Prywatna osoba sobie z tym nie poradzi. Wykonywanie tego typu zabiegów przez osobę, która nie ma o tym pojęcia, jest mocno ryzykowne. Na pewno nikomu nic nie grozi w miejscu, którym jest Archipelag Piękna. 

Jest to salon urody, w którym nikt nie zostanie bez pomocy. Co więcej, to specjaliści oceniają, które zabiegi będą konieczne, a które nie przyniosą w danym przypadku oczekiwanych efektów. 

Jest to pomocna wiedza, ponieważ nikt nie chce przecież wyrzucać pieniędzy w błoto. Kluczem do sukcesu jest zdecydowanie się na zabiegi w sprawdzonym miejscu. 

Możesz również polubić

Dodaj komentarz