Bezpiecznie, kameralnie i z klasą – Nowoczesne Ogrodzenie Frontowe Beryl

Nowoczesne ogrodzenia

Wielu z nas wybierając ogrodzenie swojej posesji kieruje się prywatnymi upodobaniami, stawiając na rozwiązania, które najbardziej wpisują się w osobiste gusta estetyczne. Tymczasem niemniej istotna jest funkcjonalność ogrodzenia – a ta w przypadku modelu Beryl firmy Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe idzie w parze z atutami wizualnymi.

Marka Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe zadbała, by w zróżnicowanej i szerokiej ofercie firmy znalazły się produkty, które oprócz tego, że stanowią swoistą wizytówkę posesji, spełniają także pokładane w nich oczekiwania użytkowe. Wybierając model Beryl mamy pewność, że nasze ogrodzenie będzie solidne i trwałe, zapewni również prywatność oraz bezpieczeństwo.

Tym, co wyróżnia kolekcję Beryl, jest stworzona z blachy o formie żaluzji solidna konstrukcja.

Takie rozwiązanie gwarantuje mieszkańcom kameralność, wyznaczając teren posesji, broniąc dostępu przed nieproszonymi gośćmi i osłaniając od brudu czy hałasu, dobiegającego np. z ruchliwej ulicy. Nieprzezierny wzór o prostym designie nadaje ogrodzeniu także charakteru, idealnie sprawdzając się tak w nowoczesnym, jak i tradycyjnym budownictwie. Dzięki zastosowanej metodzie ułożenia przęseł – w formie żaluzji, pełne ogrodzenie cechuje wizualna lekkość, a przy tym jest trwałe. Model Beryl posłuży nam bowiem przez lata – zabezpieczenie antykorozyjne to zasługa technologii DUPLEX, z powodzeniem wykorzystywanej przez firmę Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe już od 20 lat. Tym, co warto podkreślić, jest także ekologiczne rozwiązanie – w procesie produkcji ogrodzeń spawanie zostało znacząco ograniczone.

Poprzeczne elementy są przykręcane do ramy śrubami, ich ewentualna wymiana jest dodatkowo bardzo prosta.

W kolekcji Beryl dostępne są następujące elementy główne: przęsło proste (TYP P), furtka (lewostronna i prawostronna), oraz brama dwuskrzydłowa i przesuwna TOP (lewostronna i prawostronna). Ich wzbogacenie stanowią nowoczesne komponenty, jak chociażby wielofunkcyjny moduł Centerbox z wideodomofonem, lampy ogrodzeniowe czy ogrodowe. Oprawy LED, przeznaczone do instalacji w słupach ogrodzeniowych, dostępne są aż w pięciu rozmiarach. Mają stalowo-aluminiową konstrukcję, która gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, a także szczelność na poziomie IP67, co jest równoznaczne z pełną ochroną przed wnikaniem pyłu i zalaniem wodą. Zastosowanie innowacyjnych opraw LED w słupach ogrodzeniowych umożliwia oświetlenie strefy parkingowej czy wjazdu – oświetlenie pełni wówczas funkcję ostrzegawczą, świecąc na pomarańczowo, gdy otwieramy i zamykamy bramę. Wszystkie komponenty idealnie się ze sobą komponują, ponadto sterowanie nimi jest bardzo łatwe, przez aplikacje mobilne za pomocą nowatorskich systemów Smart Light i Smart Fance.


Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe z siedzibą w Trzebnicy to jeden z czołowych producentów nowoczesnych i trwałych systemów ogrodzeniowych w Polsce. Firma specjalizuje się w produkcji takich wyrobów jak: nowoczesne ogrodzenia frontowe, modułowe ogrodzenia frontowe, lampy LED, Centerbox, panele ogrodzeniowe, siatki ogrodzeniowe, słupki, akcesoria oraz bramy i furtki. Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe istnieje na rynku od 1988 r. i jest firmą ze 100% polskim kapitałem.

Możesz również polubić

Dodaj komentarz